Generic placeholder image

Great Taste Awards

Mlsný Filip je první Český producent, který třikrát po sobě získal ocenění na nejslavnější gurmánské soutěži světa. Nyní máme celkem 11 zlatých hvězd. Jedná se o obdobu michelinských hvězd u restaurací, nebo také jinak o Oscara za potraviny.

 

Jídlo s.r.o.

S Romanem Vaňkem jsme si povídali o tom, jak uvařit nejlepší džem v podání Mlsného Filipa. 

 

Generic placeholder image

Prodej

Nyní můžete zvolit buď naši E-spižírnu, nebo některý z obchodů, kde Filipa koupíte.. Ústí n/L - Praha - Litoměřice atd..

 

 


Vaříme s Romanem Vaňkem

Vaříme s Romanem Vaňkem

Roman Vaňek přijel k nám do Radešína a kouknul nám pod pokličku jak se vaří Mlsný Filip. Povídali jsme si spolu o hvězdách na Great Taste o kvalitě českého ovoce a natočili pro vás od A do Z jak uvařit nejlepší džem. Tak se na to mrkněte.

(čti více)

Chcete prodávat Mlsného Filipa?

Chcete prodávat Mlsného Filipa?

Tato nabídka je pro všechny, kteří podporují dobré potraviny a chtěli by s námi spolupracovat na prodeji našich produktů. Napište nám, rádi se s vámi domluvíme na férových podmínkách.

(čti více)

Nejlepší džem se vaří v létě, když dozrává ovoce

Nejlepší džem se vaří v létě, když dozrává ovoce

Se svými džemy získal několik prestižních cen Great Taste Awards, stále vymýšlí nové a neotřelé kombinace a svou značku pojmenoval po synovi. „Pro mě je džem jako určitá konzerva chutí, kterou mohu v létě podle vlastní fantazie vytvořit, a která mi pak může v zimě připomenout léto a jeho plody.

(čti více)

Nejlepší český džem je z Českého ovoce a má Oscara

Nejlepší český džem je z Českého ovoce a má Oscara

Mlsného Filipa ochutnalo již tisíce jedlíků. Mnozí z vás si ho zamilovali natolik, že objednávají rok dopředu pro svoji spižírnu. Říkáte si proč? Je prostě jiný. Ovoce pěstované v českých sadech jen pár kilometrů od kuchyně kde se vaří Mlsný Filip dozrává až k dokonalosti. Ruční česání a pečlivý výběr jen toho nejlepšího a v neposlední řadě i speciálně navržený způsob samotného vaření dělá z obyčejného džemu zcela výjimečnou záležitost. Džem, který již získal na nejslavnější gurmánské soutěži světa Great Taste ve Velké Británii celkem deset zlatých hvězd.

(čti více)

Mlsný Filip v kamenných obchodech

Mlsný Filip v kamenných obchodech

Pokud nechcete objednávat na e-shopu máme nyní pro vás 2 prodejny, kde koupíte celý sortiment našich mlsných jamů. Můžete si také dopřát snídani v bistru, kde podávají naše jamy nebo pokud navštívíte jistý hotel s restaurací, můžete si ve farmářském regále koupit naše nejlepší kousky. A kde to vlastně je? Čti dál..

(čti více)

Strana:  1 2 3