Generic placeholder image

Great Taste Awards

Nejprestižnější gurmánská soutěž na světě. Poprvé jsme zlatou hvězdu získali již v roce 2014. Jedná se o obdobu michelinských hvězd u restaurací, nebo také jinak o Oscara za potraviny.

 

Generic placeholder image

Marmalade Awards

Marmalade Awards v Anglii je neoficiální mistrovství světa, kde se hodnotí klasické citrusové marmelády z celého světa.

 

 

Jídlo s.r.o.

S Romanem Vaňkem Vám ukážeme jak se vaří džemy u Mlsného Filipa a proč jsou tak báječné. 

 

Generic placeholder image

Prodej

Nyní můžete zvolit buď naši E-spižírnu, nebo některý z obchodů, kde Filipa koupíte.. Ústí n/L - Teplice - Bílina atd..

 

 


Nejlepší český džem se vaří v Radešíně

Nejlepší český džem se vaří v Radešíně

V roce 2012, jak říká Honza Heřmánek „ jsme začali vařit svoje džemy, kterým říkáme Mlsný Filip. Koupit džem ze sezónního ovoce nebylo tenkrát hračka. Tehdy hodně firem nahrazovalo slova To se nedá jíst za je To zdravé. Já, ale hledal dokonalou chuť a tu jsem nikde nenašel. A tak jsem se vaření džemu začal věnovat trochu, řekněme sofistikovaněji“. Rozhovor s držitelem nejedné zlaté hvězdy s prestižní soutěže v Anglii Great Taste Awards. Jaké je tajemství jeho džemů? Co je to Great Taste Awards? Co chystá Mlsný Filip do budoucna? To všechno se můžete dozvědět v následujícím rozhovoru.

(čti více)

Zveme Vás na Gastro Food Fest 2015

Zveme Vás na Gastro Food Fest 2015

Pro všechny kdo chtějí ochutnat Mlsného Filipa a dozvědět se i něco o tom jak se vyrábí máme pozvánku na www.gastrofoodfest.cz do Litoměřic na výstaviště. V sobotu a neděli zde probíhá festival dobrého jídla a pití, proto zde nemůžeme chybět. Můžete ochutnat celou naší produkci,koupit si co vám zachutná. V sobotu a neděli proběhne workshop s Mlsným Filipem, kde se dozvíte pár zajímavostí nejen o džemování. Těšíme se na Vás!

(čti více)

Mlsný Filip na Great Taste Awards 2015

Mlsný Filip na Great Taste Awards 2015

V roce 2015 Mlsný Filip získal nejvíce oceněných produktů na gurmánské soutěži Great Taste Awards v Anglii! Jako jedinému výrobci se nám podařilo zabodovat celkem se šesti produkty. V roce 2014 se nám, tehdy jako jedinému českému výrobci, podařilo získat "1 zlatou hvězdu" za Švestkový džem s vanilkou. V roce 2015 jsme svoji kvalitu potvrdili a získali dalších " 7 zlatých hvězd! " Pět našich džemů získalo po zlaté hvězdě a jeden kousek obdržel hvězdy 2. A které kousky to jsou?

(čti více)

Regionální potravina

Regionální potravina

Mlsný Filip získal ocenění v soutěži Regionální potravina! Hurááá , jsme nejlepší zpracovatel čerstvého ovoce a višňový džem má placku. Pokud tedy chcete ochutnat kvalitní džem z lokálních surovin jste na dobrém místě. Značka Regionální potravina oceňuje ty nejlepší výrobky z každého kraje.

(čti více)

Kluk z Radešína točí s Romanem Vaňkem pořad pro Jídlo s.r.o.

Kluk z Radešína točí s Romanem Vaňkem pořad pro Jídlo s.r.o.

Sedím v kanceláři a zvoní mě telefon, neznámé číslo. Zvednu ho a říkám: „Dobrý den, Honza Heřmánek“. A ve sluchátku slyším: „Dobrý den Honzo tady Lucie z pořadu Jídlo s.r.o., rádi bychom s vámi natočili díl, jak vaříte džem, šel byste do toho?“ „Si děláte legraci?“ byla moje odpověď. Pak jsme pokračovali dál a Lucie mě řekla, že Roman jí dal na nás tip, že prý vaříme marmelády, ze kterých si sedl na zadek. Takhle to celé začalo.

(čti více)

Strana:  1 2 3